wrought-iron-fencing_m2Estetyczne i nietuzinkowe ogrodzenia

Funkcje, jakie spełnia ogrodzenie często sprowadzają się tylko roli strażnika granic posesji, wyznaczania obszaru, który zajmuje dana działka. Nasze ogrodzenia to nie tylko elementy ograniczające przestrzeń, to także dekoracje, które potrafią w znaczący sposób podkreślić walory działki, zaakcentować ciekawą architekturę budynku jak i nadać posesji swoistego charakteru. Nasza firma realizuje zamówienia na ogrodzenia zarówno standardowe jak i indywidualne, o nietypowych kształtach, wymiarach czy wysokościach. Proponujemy Państwu ogrodzenia wykonane z materiałów trwałych odpornych na zanieczyszczenia jak i negatywny wpływ czynników atmosferycznych. Nasze produkty to niezawodne, ładne i oryginalne składowe posesji. Przęsła ogrodzeniowe poddawane odpowiedniej obróbce sprostają nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom.

Najpiękniejsze ogrodzenia w jednym miejscu!

3768179584_a2f000cdbd_mW naszym asortymencie posiadamy przęsła ogrodzeniowe z różnym wypełnieniem. Mogą Państwo wybierać spośród profili zamkniętych, kątowników, sztachet metalowych, pełnej stali, czy nowoczesnych paneli. Posiadamy w ofercie najbardziej popularne rodzaje ogrodzenia, które maja okrągły przekrój i zakończone są ozdobnymi grotami. Posiadamy również katalog dodatkowych elementów dekoracyjnych, o które mogą wzbogacić Państwo wybrane fasony ogrodzenia. Dzięki takiej opcji, stworzenie indywidualnego i nietuzinkowego ogrodzenia staje się o wiele prostsze. Spełniamy marzenia i wykonujemy zamówienia na najbardziej ekstrawaganckie modele przęseł. Jesteśmy elastyczni i dbamy o satysfakcję i zadowolenie klientów. Dopasujemy się do gustów i upodobań naszych zleceniodawców.

Skontaktuj się z nami!

Dbamy o ogrodzenia naszych klientów

Zakup ogrodzenia w naszym sklepie nie kończy się w momencie sfinalizowania transakcji. Zapewniamy bowiem montaż ogrodzeń, doradzamy w kwestii pielęgnacji i ochrony. Konserwacja wybranego przez Państwo modelu ogrodzenia jest bardzo ważne, aby służyło ono przez wiele lat i było estetycznym dodatkiem do posesji. Głównym czynnikiem negatywnym, który potrafi unicestwić nawet najbardziej zaawansowane pod względem produkcyjnym ogrodzenie jest korozja. Ochrona antykorozyjna powinna być zapewniona przez cały okres żywotności surowca tworzącego przęsła. Polecamy swoje usługi w zakresie ocynkowania i malowania farbą antykorozyjną. Możecie Państwo również zdecydować się na chromowanie ogrodzenia. Zabiegi pielęgnacyjne przedłużą okres trwałości zakupionych u nas produktów i pozwolą cieszyć się nimi przez wiele lat.

P1000211      P1000247

P1000131